| Deea_Andreea_2000_KJi8 a întrebat:

Am un catel mic si nu stiu ce rasa este.Are părul putin ondulat la urechi, culorile sunt maro, alb, si putin negru, este de talie mica.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu el la un cabinet veterinar, acolo vei afla rasa, poate fii orice, de la bichon maltez pina la pechinez cum a zis fata aia, dar doar un doctor veterinar stie raspunsul, sau cine ti a dat cîinele nu stie ce rasă e? Cite luni are?

4 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Cainele tau este metis in orice caz..nu este de rasa. daca era de rasa aveai pedigree pentru el si stiai exact ce rasa este. Ne-ar fi utila o poza ca sa ne dam seama ce metis este.

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Ma pricep la chestiile astea.Dar vreau sa vad o poza cu el.
Cauta-ma pe facebook Alexia Talmacel si trimite-mi un mesaj cu poza cainelui.
Sa imi scrii si ce varsta are.

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Cred ca e corcitura... E prea 'colorat' laughing

| GabriellaGabylv a răspuns:

Buna...Catelul tau e pechinez din ce ai explicat tu cam asta se deduce