| Daviiiiiid a întrebat:

Am downloadat ceva frizuri si haine pentru jocul sims 2 si nu stiu ce trebuie sa fac apoi cu ele. Unde sa le bag nu stiu si sunt niste frizuri si obiecte tari
! Dau fundita raspund la intrebari numai sa imi ziceti ce trebuie sa fac cu ele!

Răspuns Câştigător
| Cryzy a răspuns:

Te duci in My Documents/EA Games/The Sims si faci un folder cu numele Downloads in care muti toate fisierele downloadate. Dar vezi ca ce ai downloadat tu s-ar putea sa fie sub forma de arhiva, mai intai dezarhivezi si apoi muti fisierul cu extensia. package. Apoi intri in joc si cauti la haine si la frizuri.
Succes!

6 răspunsuri:
| Daviiiiiid explică:

Ms mult cryzy esti cea mai buna daca mi_ai putea da ceva detalii

| Daviiiiiid explică:

Dar cum trebuie sa dezarhivezi cryzy te rog spune-mi mai dau o fundita

| Cryzy a răspuns:

Hmm.pai dai dublu click pe ce ai downloadat tu. Si acolo o sa vezi unul sau mai multe fisiere. Dai click dreapta pe cel cu extensia. package si dai extract to the specified folder. Dupa aceea seelectezi in ce folder vrei sa muti fisierul si dupa aceea il iei de acolo si in bagi in Downloads.
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum le dawnladezi?

| mrsolo a răspuns:

Trebuie sa le bagi in folderu la joc mai exact acolo unde sunt obiectele!

| judygreer a răspuns:

Pune-le in My computer C:\Documents and Settings\My Documents\EaGames\Sims\Downloads sau ceva de genu`

daca sunt arhivate dezarhiveaza-le. happy