| lays a întrebat:

Hello! Am downloadat de pe lianasims2.com diverse obiecte pentru sims 2 deluxe, dar nu stiu cum sa le instalez. unde trebuie puse ca sa mi le "citeasca". ma puteti ajuta? multumesc

2 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Deci, trebuie sa le dezarhivezi in urmatorul loc C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le dezarhivezi si le pui in C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads... daca nu ai folderul Downloads, il creezi tu...succeshappy