| ArmStroNGg a întrebat:

Am gasit o pisicuta mica mica, dar nu o mai pot pastra, ajutati-ma, ce sa fac cu ea? Nu am cui sa i-o las

2 răspunsuri:
| DanielaFD a răspuns:

Daca iti place pisicuta asa mult, roaga si tu parintii sa te lase sa o pastrezi happy Dar depinde si unde ai gasit-o ca daca ai e de pe strada clar nu o poti pastra. Poate este bolnavioara :'( Iar daca te va lasa sa o pastrezi du-te cu ea la veterinar :p Daca nu pur si simplu daca stai la curte o poti lua si o lasi la tine in curte. Ea o sa mai plece din cand in cand dar se va intoarce daca se obisnuieste cu acea casa. Daca stai la bloc chiar nu stiu. Mai bine o pui tu intr-un loc sigurwinking Si te duci din cand in cand la ea ii lasi mancare si apa happy Bafta! :* Fundita? puppy dog eyes

| ArmStroNGg explică (pentru DanielaFD):

Stau la bloc si deja am vorbit cu parintii si nu mai ma lasa inca o zi.