| papushica1727 a întrebat:

Am hamster, si i-am dat muraturi.Nu stiam ca nu are voie.Acum vad ca chitaie si doarme mult.
Poate muri?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Nick2012 a răspuns:

Nu poate muri si eu am un hamster si doarme aproape toată ziua deci... totul este în regulă un hamster trăieşte cam 3-4 ani
Baftă big grin
Fundă? star

5 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Nu inteleg de ce nu va limitati doar la mancarea cumparata de la pet shop daca nu va documentati inainte?

Exista o sanse mare sa moara. Daca chitaie mult, inseamna ca ii e rau. Mai bine ai da fuga la veterinar. El va sti ce trebuie sa faca.

Iti trimit un link unde poti citi ce au voie sa manance si ce nu http://www.magazinul-cu-hamsteri.ro/....../index.php

Nu mai sta pe ganduri si astepta raspunsuri. Da fuga la veterinar daca nu vrei sa moara.

Sa ne tii la curent.
Pa.

| Azµre a răspuns:

Așa îți trebuie dacă nu ai grijă de animale!
Nu moare, n-are nimic!

| maryfanMJ97 a răspuns:

Mai bine te duci la un medic veterinar ca sa afli daca are ceva sau nu

| UnKnoWw a răspuns:

Nu poate muri... sa doarma mult si sa chitaie e ceva specific hamsterilor! happy

| iFranke a răspuns:

Un colg de'al meu are hamster si ii da orice doarme toata ziua si chitaie mereu nu cred ca are nimic dar ar fi bine sa il duci la un medic funda big grin