| Dyannax a întrebat:

Am un bichon havanez de 9 luni. Cand doarme incepe sa chitaie,si sa schelalaie, ce credeti ca are?

Răspuns Câştigător
| Ann17 a răspuns:

laughing) Viseaza, sau cum este in somn profund "sfoarie" sau viseaza ca latra, sau ii este frig, depinde happy
Funda plspuppy dog eyes

8 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Viseaza. am vazut si eu caini care sa schelalaie in somn si care alergau in somn laughing

| dragos9234 a răspuns:

Viseaza urat.

| RainboyDash a răspuns:

Poate viseaza urat

| RainboyDash a răspuns:

Poate viseaza urat sau are dureri

| IncorrectUsername a răspuns:

Viseaza,normal.

| Damon01 a răspuns:

Cosmaruri laughing)

| Ancutza99lovly a răspuns:

Buna, Viseaza urat si mie mi s-a intamplat cu o catelusa tot bichon numai ca ara maltez, ai doua variante :
1. Ori a fost traumatizata cand era mica si acum cand doarme se sperie ori
2. Viseaza urat, poate se sperie ziua de ceva.
Daca doresti ai putea sa te duci le veterinar sa intrebi, dar nu cred ca e ceva grav, doar s-a speriat. pe pup si pe tine si ce catelusa :* Sa iti traiasca big grin

| Dyannax explică:

Dau Funda