| Aly359 a întrebat:

Am inceput sa beau ceai Hapciu de raceala de la fares. As vrea sa stiu daca in acest mod ( fara medicamente doar cu ceaiuri ) pot scapa de raceala?

Răspuns Câştigător
| Tarabostes a răspuns:

Sigur ca da!
ceaiul este mult my sanatos decat o pastila

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un ceai de lămâie (o lămâie la un litru de apă clocotită) îndulcit cu miere și dropsuri cu mentol și eucalipt. Fără baie generală.
Sănătate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adauga in ceai lamaie, miere si mananca fructe si legume ce contin vitamina C.bye! xoxo

| AnaMaria_2949 a răspuns:

Ceaiul poate fi daunator ca pastilele. dar mananca mai multe fructe si legume ca-ti vor fi de folos si sa ai o ora macar de somn!