| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat pe site-ul magazinului Maxi Pet si am gasit balsam cu extract de nurca. Adica, serios? Nurca?! Sau este o greseala de tipar si de fapt estte nuca? Ca (virgula) cu nurca suna cam scarbos.

Răspuns Câştigător
| MoxiMonny a răspuns:

Sunt 50% sanse nuca si 50% nurca....acum nu poti sti, cel mai bine lasi un comentariu pe site-ul respctv

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cred ca este intr-adevar vorba despre nurca.Ia informatiile de pe net.

| RedNose a răspuns:

Nurca e un animal, gen dihor...

| Electro622 a răspuns:

Nu cred ca este gresit, mai ales ca e un magazin..Cred si eu ca au avut grija macar happy

| CristieXe a răspuns:

Nurca este un animal.
Sursa:http://www.taifasuri.ro/......panie.html

| Amyy16 a răspuns:

Cred ca e adevarat, dar e scarbos :s