| anonim_4396 a întrebat:

Fac la biologie un proiect in powerpoint si am gasit pe un site termenul de "bronsita cornica".
Este o greseala de tipar si trebuia sa scrie "bronsita cronica" sau asta inseamna altceva?(si sa imi spuneti si ce inseamna)
Multumesc! Si

2 răspunsuri:
| loredana_7444 a răspuns:

E gresit! nu exista bronsita cornica. este doar bronsita cRonica!

| Raymond_2899 a răspuns:

Este cu siguranta doar o greseala de tipar.Cauta pe google "bronsita cornica", si n-ai sa gasesti nimic, decat "bronsita cronica".