| Bucur_Teodor_1993 a întrebat:

Am niste pesti guppy si xifo. unul dintre cei doi xifo sta in marjinea acvariului si nu mananca aproape deloc.cred ca e bolnav.cum imi dau seama daca este? daca este cum il pot trata(imi este foarte drag si nu as vrea sa il sacrific).imi puteti spune.VA ROG!

3 răspunsuri:
| AlexVidinei a răspuns:

Pai ar trebui sa il duci la un veterinar...el stie cel mai bine ce trebuie facut!

| Bucur_Teodor_1993 explică (pentru AlexVidinei):

Bine punctat dar e asa de cateva saptamaini si a inceput sa manance. dar mersi pentru saspuns

| AlexVidinei a răspuns (pentru Bucur_Teodor_1993):

Cu placere.