| MisterKat a întrebat:

Am niste pisoi ragdoll de 5 saptamani, as vrea sa-i vand (n-am ce sa fac cu atatia pisoi la bloc). Cam cat as putea sa cer pe un pisoi? Eu ma gandeam la 250 de lei negociabil (desi am vazut pe unele webiste-uri ca sunt mult mai scumpe). Sunteti interesati sa cumparati? Aveti cunostinte carora le-ar placea sa aiba un asemenea pisoi?!

Astept raspunsuri!

Detalii pisici ragdoll : http://www.petz.ro/animale-de-casa/Pisici-Rasa-Ragdoll-8 .html http://www.pisiciderasa.com/rase/Ragdoll/125 http://www.zoopedia.ro/......ll-70.html http://www.animalutul.ro/pisica/rase-pisici/pisica-ragdo ll/520/

Si nu uitati: "Cea mai mica dintre feline este o capodopera!"
(Leonardo da Vinci)

Va multumesc! :) O zi buna!

26 răspunsuri:
| MisterKat explică:

Da, eu vreau sa-i vand! Ei sunt ragdoll nu sunt birmanezi! Nimic nu-i gratis pe lumea asta, amice, totul se plateste!

| MisterKat explică:

Da, mai am pisoi happy Am si fete si motan (depinde ce vreti sa alegetihee hee ). O sa le pun pozele pe Internet sa vedeti cat de frumosi sunt. In plus sunt foarte jucausi, cuminti, simpatici, prietenosi si i-am invatat sa faca la nisip! happy

| 1123152525 a răspuns (pentru MisterKat):

Pune poze si arata-ne!, uite mailul meu, da-mi o poza : tahrir_badran@yahoo.com

| MisterKat explică:

Da, mai este valabil anuntul. Mai am un motanel si o pisicuta. Ambii sunt foarte frumosi. Eu sunt din Brasov.

| MisterKat explică:

Da, mai am o pisicuta! happy

| MisterKat explică:

Te rog sa-mi dai un mesaj (asta inseamna ca ar trebui sa ai profil pe acest website, dureaza 2 minute sa-l faci) si o sa iti dau adresa mea de e-mail. Nu pot sa pun adresa in public, nu sunt o vedeta, dar prefer sa discutam in privat. Multumesc!

| YukiMrM a răspuns:

Cat sa ceri? eu am luat pisoi din aia de rasa birmanezi gratis, si crede-ma ca multi ii dau gratis ca sa scape de eiwinking tu vrei sa ii vinzi? sper sa ai succes desi nu cred ca vei avea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua,
mai ai pisicuti? As fi si eu interesata.
Multumesc frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, mai ai pui? vreau si eu unul, care este pretul de vanzare? poti sa ma contactezi la 0724. 36. 33. 79 sau stefan.filip@yahoo.com, multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua.
Mai aveti de vanzare pui de ragdoll? daca se poate as dori si eu sa vad niste poze si sa-mi comunicati pretul de vanzare.
Va multumesc anticipat o zi buna. Adresa de contact zoicas_andreea@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai ai pisoi ragdoll, as vrea sa iau legatura cu tine. Caut de mult timp unu si acum a venit momentul sa il si iau. Daca se poate sa vad si o poza ar fi ok. Adresa mea de mail e vanesik_m3@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este valabil anuntul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este disponibil anuntul? Astept un raspuns pe mail alex_86_xela@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai pisicii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum iau legatura cu tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai vreun pisic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mistercat...sunt interesata ma gasesti pe aderesa.id.eliutza_eliutza

| andrada_8531 a răspuns:

Mai ai pui? 100 de Ron e maxim cat pot oferi dar imi doresc foarte tare un animalut. Daca mai ai, chiar nu conteaza sexul. Multumesc mult.

| KASSEL a răspuns:

Buna seara. Mai aveti pisoi ragdoll de vanzare?

| Taollina a răspuns:

Buna... Mai ai pisici? Imi doresc foarrte mult o pisicuta. Ofer 250 ron. Astept raspuns : teo15_2002@yahoo.com

| teoharie a răspuns:

Sunt interesat de un pisoi, ofer 100 lei

| Monik_3899 a răspuns:

As vrea si eu un motan.Mai ai?

| Mihaela43 a răspuns:

Cum putem lua legatura? m-ar interesa un pisoi

| dianavdg a răspuns:

Hei, stiu ca e vechi postul dar daca vreodata o sa mai ai puiuti de vanzare te rog da-mi un mesaj aici!

| MANONALITA a răspuns:

Sunt interesata de un pisoi, in eventualitatea ca mai aveti,
contact: email manonalita@yahoo. com
tel 0745857156
multumesc,
LITA

| Claudia_3995 a răspuns:

Mai ai cumva pisoi de vanzare? Ca eu acum vin sa iau unullaughing)Serios, daca mai ai.eu sunt din Brasov si pot veni cat de repede dupa el.Ma poti contacta pe mail:blackiro@yahoo.com.multumesc si sarbatori fericite.