| MisterKat a întrebat:

Am niste pisoi din rasa Ragdoll pentru vanzare. Ii dau cu 250 ron/pisoi. Cine doreste un pisoi Ragdoll?! Sunt foarte frumosi, jucausi, inteligenti. Pretul lor in mod normal e mult mai mare: http://www.happy-pet.ro/....../index.php (eu ii vand la un pret foarte mic).
Aici sunt detalii despre aceasta pisica: http://www.pisici-de-vanzare.ro/vand-Birmaneza-15---.htm l http://www.pisiciderasa.com/rase/Ragdoll/125

Astept oferte, raspunsuri, mesaje. :)

O zi buna!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Http://www.aaz.ro/detalii/210308/Cumpar-pisica-Ragdoll

http://www.aaz.ro/detalii/210308/Cumpar-pisica-Ragdoll

chiar daca anunturile sunt de mult, poti contacta aceste persoane, poate inca isi mai doresc.

10 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna.pentru mai multa vanzare eu zic sa iti pui anuntul pe site-urile acestea de anunuri gratuite. www.olx.ro, www.aaz.ro, www.publi24.ro. mie imi plac catelusii:(( as vrea un labrador insa nu am suficienti bani momentan. poate pe la iarna:)) in fine.baftaaa

| MisterKat explică:

Loca,mersi mult pentru ponturi. Chiar nu m-am gandit ca as putea sa sun persoanele care doresc sa cumpere pisici ragdollhee hee Am pus pe o multime de site-uri anuntul dar l-am pus abia acum 2 zile, m-au sunat niste oameni dar nimic serios pana acum, am pus anunt si in Kaufland si astept sa vad ce rezultate o sa am happy

| MisterKat explică:

Am vandut pana acum 2 pisoi: un motan si o pisica, mai am pisoi de vanzare, cine doreste?! happy

| 1123152525 a răspuns:

Pai eu chiar imi doresc sa vad daca ma lasa mama!
sunt pui?
mai ai? si poti sa imi dai cateva poze fiindca siteul care mi l-ai dat nu ma lasa sa vad pozele cu ragdollul tau!
e-mail: tahrir_badran@yahoo.com
bagama in lista si imi dai cateva poze!

| Adrizz a răspuns:

Sunt de rasa pura ragdoll sau metisi? eu as vrea o fetita daca se poate, astept raspuns.

| Adrizz a răspuns:

Vreau si eu o pisicuta ragdoll daca mai ai. contacteaza-ma pe adrianadma@yahoo.com

| Delia_3656 a răspuns:

Eu mai vreau un pisic

| Delia_3656 a răspuns:

Ti-am lasat un mesaj... sper ca mai ai si pentru mine 1 pisic

| tutuica a răspuns:

Buna,
Ma intereseaza un puiut de Ragdoll, dar numai daca e rasa pura, nu birmanez... Ti-am trimia un mesaj.