| danyshor99 a întrebat:

Am o broasca testoasa cu coada happy nu stiu nimic despre broastele testoase. Are cam 7 cm, tatal meu mi-a spus ca este de acvariu adica nu este salbatica happy cainele meu a gasit-o in curte, nu vreau s-o pastrez deoarece nu ii pot oferii conditile necesare pentru supravietuire. daca stie cineva un centru unde o pot duce va rog sa-mi spuneti..nu vreau sa o dau unei persoane care nici ea nu este in stare s-o tina. funda!

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Buna,

Depinde de care broscuta este. Cauta pe net o poza si pune-o aici. Apoi, din ce oras esti?

Poate cineva a pierdut-o daca spui ca nu este "salbatica". Intreaba prin vecini. Si eu am scapat o broscuta pe strada, insa am gasit-o. Asa ca ma gandesc ca este posibil sa se fi intamplat la fel si cu asta.

Pa, pa.