| George1176 a întrebat:

Am o cățelușa care a fatat recent (1sapt) și aș vrea să îi mut culcușul și să o bag in casa dar îmi e frica că dacă pun mana pe cățeluși nu o sa îi mai vrea. Cum pot să fac?

3 răspunsuri:
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Sal, daca catelusa te cunoaste nu are nimic iti stie mirosul, dar ca sa fi tu mai sigur poarta niste manusi si gata. Si cinste tie ca nu o lasi afara cu pui?

| laurentiavl a răspuns:

Catelusa nu e vrabie sau ceva de genul. Nu ii va respinge. Baga-i cat mai rapid in casa ca-i frig!

| Briosacuafine a răspuns:

Eu i-am mutat cu un prosopel. Tineam prosopul in mana si ii luam incet cu el, in caz de orice