| Elena1010 a întrebat:

Am o căţeluşă de 4 saptamini ( cam o luna) si face pipi cam des, adica o pun sa faca pe covorasul ei special, face apoi dupa cateva minute se duce si face IAR pe undeva prin casa (inca nu a invatat sa faca doar pe covorasul ei) DACA IMI PUTETI DA UN SFAT MI-AR PRINDE FOARTE BINE... URGENT! Mulţumesc! happy

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E doar un pui - la ce te aștepți de la ea?!?
Nici măcar nu ar fi trebuit luată de lângă maică-sa până la cel puțin 6 săptămâni!

| J0B0MAT a răspuns:

Trebuie să mai treacă ceva timp până să înveţe.Ai răbdare, e prea mică.

| Panaet_Nela-daniela_1979 a răspuns:

Nu sa obisnuit.