| Siscanu12 a întrebat:

Am o catelusa de Jack Rusell Terrier de 6 luni. Problema e ca a ramas singura acasa 2 saptamini( deoarece sunt la spital )doar cind vine cineva de 1/2 ori pe zi so scoata afara si sa o hraneasca. Ce cosecinte are ei separarea de stapin si singuratatea ( in afara ca distruge tot ce gaseste in casa )?

2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

O sa fie saracuta putin trista si apatica dar uita instant in secunda in care te revede. In cel mai rau caz o sa fie putin anxioasa de fiecare data cand pleci si nu o iei cu tine. Nu-ti face probleme. Multa sanatate!
Apropo..de unde esti? O iau eu pana te simti mai bine happy

| LoveForDogs2000 a răspuns:

Consecintele o sa fie tonguerobabil afectiunea va lipsi pentru ca nimeni nu are grija de ea mai mult ca tine, si poate cand o sa vii totusi 2 sapt e ceva o sa fie putin mai distanta de tine...