| anonim_4396 a întrebat:

am o problema si e destul de greu. nici de stiu de unde sa incep, o sa va spun cat pot de scurt. Deci am fost intr'o duminica la biserica si am lesinat.:-, acolo sa facut o zarva f marex( si am fost la spital si mi-a gasit spasmofilie (lipsa de calciu si de magneziu) nu e nimic grav, dar partea rea este ca nu ies fara mama din casa si la scoala vine mama cu mine, si sta prin parc, pana termin eu orele, deoarece nu suntem din orasul unde merg la scoala, apoi venim acasa... de 2 luni jumate s-a intamplat asta. si inca nu am reusit sa trec peste asta, am fost si la psiholog, iau si medicamente dar degeaba. cum ma vad singura, deja ma panichez. ce sa fac sa pot sa merg singura la scoala sa trec peste asta, sun constienta ca nu o sa mai lesin pentru ca i'am medicamente si am lesinat o singura data in viata mea... dar degeaba, nu sun in stare sa ma duc singura. VA ROG MULT SA MA AJUTATI DACA STITI CUM, SI CE SA FAC! E foarte greu asa pentru mamacrying! Va rog si va multumesc!

2 răspunsuri:
| GabiElla a răspuns:

Pai cel mai important e sa nu fii trista deoarece probabil mamei tale ii e destul de greu si asa.
Si incearca sa stai linistita, probabil ca ai petrecut atata timp alaturi de cineva incat nu poti sa iti inchipui cum ar fi sa stai fara e
Incearca sa iti dai seama ca nu se poate intampla nimic rau atata timp cat iti iei medicamentele si stai linistatia fara griji
si in privinta problemei eu iti uraz mult succes:X:*

| zDafuq a răspuns:

Ti e frica sa te duci singura la scoala.deci straight face
Se intampla. pun pariu ca ai avuth vreun soc sau ca iti e frica de ceva sau de cineva anume nu?
nu stiu. mie mi ar fi foarte rusine ca mama sa vna la ore dupa mine...straight face ar rade sh colegi.in fine...asta mai mult ca sigur e un soc trecut care sh acum te afecteaza! in privinta mamei tale ai putea sa intelegi ca ei dn toata povestea asta ii e cel mai greu.sh moral dar si fizic.
intelege o pe ea ca sa te inteleaga sh ea pe tine :*
sau poate e vorba de fite .comoditate.in fine.controleaza te nu cred ca manac cineva straight face
te pup :*