| BunnyEsteBine a întrebat:

Am o catelusa de vreo 3 zile, nu am dus-o la veterinar pentru ca nu am inca bani sa-i fac vaccinurile si restul chestilor, doar ca astazi am observat ca are paraziti intestinali, niste viermisori de 1 cm albiciosi, din cate stiu esti o pastila pe care sa eu dau pentru a scapa de ei, doar ca nu sunt sigura ca e buna, daca stiti cumva alte medicamente sau produse prin care pot scapa de acesti paraziti, dar totul sa nu coste mai mult de 20, 30 de lei. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Du-te la mediul veterinar si il va deparazita gratis happy cel putin asa a facut sora mea. l-a dus la veterinar sa vada ce probleme avea.si la deparazitat gratiswinking deci te poti duce lin ca nu iti va cere baniwinking

| BunnyEsteBine explică (pentru GiveMeYourPussy):

Mersi mult!happy

| evostyle7 a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Eeei, baiete, nimic nu mai e gratis pe lumea asta. Cin` stie?!? Poate sor`ta o fi facut niste avansuri de alta natura decat financiare medicului veterinar de care nu o vrut sa-ti zica si tu ai pus botul ca e gratis.
Sa revenim la subiect, nu ezita sa il duci cat mai repede, chiar daca nu ai niciun leu, pentru ca situatia se poate agrava, si risti sa fie pana la urma prea tarziu. Sunt unii medici care ajuta animalele din suflet, fara pretentii financiare.

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru evostyle7):

laughing am fost de fata laughing) cand i-a dat medicamentele si cum ai zis u "sunt unii medici care ajuta animalele din suflet fara pretentii financiare"winking

4 răspunsuri:
| vavi23 a răspuns:

Dut-e la veterinar