| malinutza89 a întrebat:

Am o catelusa mica si scumpa pickinez si trebuie sa ma duc sa-i fac primul vaccin stie cineva cat mar costa?

6 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Ia mai bine la tine 200 RON.Parerea mea.

| barcelonamessi a răspuns:

Nu stiu cam 100-200 lei chiar nu stiu

| andra4u a răspuns:

Eu i-am facut de curand si m-a costat 25 de lei, am si eu un catel! Sa iti traiasca

| Baby a răspuns:

Eu am dat la a mea (pudel pitic) 40-50 lei. si e foarte okthinking
daca esti din tm iti pot recomanda eu un cabinet. Dami un mesaj privat

| cнσcσ a răspuns:

variaza intre 50-75 RON cu tot cu antirabic. Desigur, mai depinde si de cabinetul unde alegi sa-l faci.

| AlexandraNicoletaa a răspuns:

Eu sunt din constanta si cand matusa mea si-a vaccinat catelul a costat-o 55 lei