| Lucia10 a întrebat:

Am o catelusa si nu stiu ce pedigri sa-i dau?

5 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

Cea mai buna mancare este Royal Canin,daca nu este matura ii poti da Royal Canin Junior, daca este matur poti sa ii dai Royal Canin Startar, succes!

| Kennysa a răspuns:

Alexandra,nu vorbi prosti,Royal canin este cea mai recomandata de toti medicii veterinari care stiu sa trateze un animal, am avut o groaza de cani, am incercat toate mancarurile de caine dar Royalul a fost cel mai bun.

| Airinx3 a răspuns:

Pai, i-ai putea lua un Pedigree de la magazin de care gasesti de care sa iti convina ca pret si sa vezi daca ii place. Daca ii place e bine poti continua sa ii dai dar daca a treia oara cand ii dai nu mai mananca adica respinge macarea va trebui sa i-o schimbi.

| AlexandraT_4435 a răspuns:

1.Nu i se zice,, pedigri" ci hrana uscata
2.nu Royal canin e cea mai buna
3.Pentru pui este bine sa cauti o hrana cu multa proteina si grasime(proteina cam 30%)
4. Poti lua Pro Pac,Pro Plan,Acana,Orijen,Platinium Natural(Recomand),Bosch, Royal Canin, Artemis
5. Daca e adult, proteina sa fie in jur de 24-27%
6.Uita-te la ingrediente.E bine sa fie cat mai naturale, sa contina mai putini cartofi, cereale si mai multa carnehappy
Sper ca te-am ajutat

| Mikidutsa01 a răspuns:

Pana pe la 5-6 luni poti sa-i dai pedigree din gama Royal Canin...iar apoi sa ii dai Acana... Sper ca te-am ajutat