| Eron a întrebat:

Am o intrebare adresata culombofililor sau/si cunoscatorilor.Este adevarat ca exita porumbei jucatori pe care nu-i prinde uliul? Am auzit ca sunt jucatori antrenati care fenteaza uliul? E adevarat sau nu?

Răspuns Câştigător
| aylyne a răspuns:

Sincer am crescut ani de zile porumbei si jucatori si mai multe rase si din experienta mea iti pot zice ca nu exista porumbei care sa fenteze uliul...indiferent de rasa

1 răspuns:
| Serafir a răspuns:

Da face dribling cu ele face o foarfeca intra prin alunecare si la fentat pe uliu laughing