| allunela a întrebat:

Bine sunt sincera sunt o fata de 14 ani si sunt curioasa daca este adevarat ce am auzit...colegele mele cel putin asa spun (intrebare adresata mai mult fetelor)Este adevarat ca daca porti sutien nu iti mai cresc sanii?raised eyebrows

4 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Daca il porti, sanii isi pierd cu timpul elasticitatea si cand vei fii batrana iti vor atarna pana la buric
daca porti ocazional fenomenul acesta nu va aparea
asadar alege singura

| romulla a răspuns:

Ca si la baieti daca il ai depinde de tine, daca nu l ai depinde de tine, raspunsul e cam evaziv dar totul depinde de organism si de viata sexuala. THINK.

| allunela explică:

Astept inca raspunsuri cat mai multebatting eyelashesbig grin

| allunela explică:

Pai...sincer din raspunsurile astea nu prea stiu ce sa aleg ca sa fie mai bine pentru minewinking