| TheLegion a întrebat:

Am o intrebare banala, dar ma gandesc la ea de ceva timp:
Ce inseamna hack-ul unui joc?

Răspuns Câştigător
| GwenS a răspuns:

Adica e un program mai exact care te ajuta la trisathappy intr-un fel e super. la diferite jocuri poti face nr de bani mai mare sau experienta.se practica mult chestiile asteahappybig grin

6 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Inseamna sa trisezi. Hack este o optiune prin care obtii anumite avantaje intr-un joc.

| Rayyy a răspuns:

Un hack este o modalitate de a trisa la un joc, de a-i modifica structura astfel incat sa corespunda cu necesitatile tale.
De exemplu, la un joc ai 100 de monede. Folosesti hack-ul 'x' pentru a obtine 1000. Te-ai prins?

| vlad24tm a răspuns:

Pai. Sa iti dau un exemplu GTA Vice City hack este un fel dec cod care te ajuta sa faci bani mai usor sa zborri cu masina toate femeile sa aiba arme(producatorii astia sunt ciudati) etc...happy deci hack-ul te ajuta ori sa te distrezi daca te-ai plictisit de jocul normal ori sa il termini mai repede si mai usor.Mai exista CS la care hack-urile suns si multe schinuri cum ar fi... sa arati ca un clown cu un pistol cu apa sangele sa fie budinca etc. Deci In concluzie:Hack-ul ese modul de a te distra si de a"trisa" la un anumit joc.

Bafta!

Funda?smug

| Dymytros a răspuns:

Hack-ul este un fel de program care face jocul pe care l-ai jucat il face cat mai usor posibil ca sa poti sa-l castigi, exemplu:ai jucat un joc care-ti place dar e foarte greu sa-l castigi, scrie pe google jocul si dupacea scrie hack langa el si o sa-ti dea un sait pe care o sa ai jocul dorit cu hack + inca cateva jocuri cu hack.

| spad3r a răspuns:

Hack = un program cu care trisezi, face niste lucruri care te ajuta sa joci mai usor si sa castigi... funda?
(ps: nue bine sa folosesti un hackwinking )

| spad3r a răspuns:

Hack = un prg cu care trisezi, care te ajuta cu tot felul de chestii si te ajuta sa castigi... fundita?
(ps : nu e bine sa folosesti un HACKwinking )