| Bibuşca a întrebat:

Am o intrebare happy! Dati-mi o lista de nume pentru catei (mascul)!
P. S. sa nu fie copy/paste

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Blacky
Boby
Bubi
Bubico
Cici
Coco
Rex
Dino
Wolf
Scooby
Max
Bobita
Bubulino
Nero
Spike
Grivei
Puk
Ronny
Tory
Loly
Cam atat. Funda? :*

9 răspunsuri:
| SnowBella a răspuns:

Stiu mai multe nume pentru pisici, dar merg si la catei: Roo, Keeper, Buster, Gus, Gizmo, Corky, Oz, Smokey, Sake, Pepper, Leo, Reggie, Filbert, Mambo, JJ, Oscar, Bobtail, Morris, Bonnie, Clyde, Little Guy, Bruno, Pumpkin, si ar mai fi dar nu mi le amintesc.
P.S. Nu e "copy-paste".

| symy_1713 a răspuns:

Ar fi : Felix, Elliot, Emmet, Skeepy, Bonny si Kasper.
Funda happy?

| Sabiina a răspuns:

@ razvan101010 nuuu asta nu`i copy / paste.laughing
Paii Max, Nero, Rex, Oscar, Blacky [daca e negru], Perry, Droopy, cam atat imi vine in minte. Paa!:*

| SunShineyKidu a răspuns:

Max, Patrik, Lord, Porky, Lutzu, Chiran, Piky, Lupy, Kitzu, Muori ( cu accent pe 'U'), Nik - Ce rasa de caine ai?

| DanDannn a răspuns:

Grivei
Azorel
Pichi
Mutzu
Momy
Spyke
Nunu
Calu
Adolf

| Kidd_6010 a răspuns:

Hugo
Puffy
Max
Rex
Titi
Peticel

| TeKs2911 a răspuns:

Roki
Aki
Sem
Sam
Nero
Nisaki
Spiky

| AndreyutzZ_9616 a răspuns:

Buna iti pot face eu o lista.Astea sunt numele:Oscar,Nero,Blacky,Bobita,Bubico,Max,Rex,Sparcky,Buster,Yoyo, Tomy, Toby sper ca te-am ajutat:-8 daca vr poti sa dai fundita.tongue

| BlEetT a răspuns:

Azorica, Ada, Ariston, Aaron, Abbot, Abercrombie, Abiner, Abraham, Adam, Adamson, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Animal, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Aristocrat,Aristotle, Austin, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslan, Atlantis, Atlas, Augustus.

Nume de caini cu litera B:

Bubico, Bobi, Bunny, Banner, Barker, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Beamer, Bennington, Beano, Bear, Beast, Barney, Beau, Beauregard, Becker, Beethoven, Beggar, Billy, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfoot, Bilbo, Bing, Bingo, Bishop, Blackjack, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtails, Bogart, Bogie, Bojangles, Bondy

Nume de caini cu litera C:

Cicerone, Cairo, Calloway, Capone, Capricorn, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmichael, Carnegie, Carter, Cartwright, Clinton, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Chunk, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos,Calvin, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Clive, Clyde, Coal, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable

Nume de caini cu litera D:

Dora, Dino, Dingo, Davinci, Doly, Dale, Dali, Dander, Dandy, Daniel, Danny, Danny Boy, Dante, Dave, Davey, Dean, Deano, Denis, Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo,Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson,Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy, Dude

Nume de caini cu litera E:

Elliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett

Nume de caini cu litera F:

Falcon, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier,Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

Nume de caini cu litera G:

Grivei, Garp, Gianny, Gaspar, Genie, Grace, Garfield, Gogu, Guppy, Gaffer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, GhostGideon, Gilligan, Gin, Gizmo, Gobble, Goblin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Goofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Gulliver, Gun, Guru,Gusy, Gussie, Gordo

Nume de caini cu litera H:

Happy, Hasser, Harpo, Handsome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Hippo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Nume de caini cu litera J:

Jade, Jelly, Jean, Jack, Joy, Jade, Jackpot, Jackson, Jagger, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, Jons

Nume de caini cu litera K:

Kid, Kelly, Keno, Konto, Kenya, Kuky, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Kool, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kipling

Nume de caini cu litera L:

Lord, Laker, Levi, Lexis, Laddie, Lancelot, Larry, Lawrence, Lilac, Leo, Lottus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky,

Nume de caini cu litera M:

Maduro, Maggie, Mambo, Macho,, Mack, Mackenzie, Macmillan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Morris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

Nume de caini cu litera N:

Nappy, Niko, Nunu, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, Nugget

Nume de caini cu litera O:

Oreo, Onety, Oz, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Otto, Outlaw, Ox, Oxy

Nume de caini cu litera P:

Pitty, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princess

Nume de caini cu litera R:

Rexy, Ranger, Raf, Rambo, Rex, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rigby, Riley, RinTinTin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

Nume de caini cu litera S:

Shooter, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson, Scot, Scotch, Scotty, Scoundrel, Scrooge, Senior, Sergeant, Seth, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried, Shooter, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Sorcerer, Speed, Spence,, Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Nume de caini cu litera T:

Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theosy, Theoodore, Trhief, Thinng, Thoomas, Thumpers, Thunderr, Tigger, Titan, Tag Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.

Nume de caini cu litera W:

Waldo, Willy, Wags, Wallace, Walter, Warrior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler