| Vögeln a întrebat:

In curand voi avea un catelus yorkshire terrier. Doar ca nu stiu ce nume sa pun laughing (e mascul)
Imi puteti sugera niste nume gen Toto, Tito, Bebe, Milo? dar va rog sa nu dati copy paste de pe net happy
multumesc

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
In momentul in care il vei avea, cu siguranta ca ii vei gasi un nume, va fi in functie de culoare/de abilitatile lui si cand il indragesti prea mult, iti vin in minte fel de fel de nume..nu ar fi mai corect asa?
Sa te bucuri de minunea de catel si sa ai grija de el.
O zi bunahappy

3 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Connect-r, Velea, Dog, Câine...

| Exaizo a răspuns:

„-Buna, cum il cheamă pe catelus?
->insert name here<
- ce dragut, cine i-a pus numele?
- a pai stii... am intrat pe TPU si am cerut acolo un nume. "
Cum suna asta? Exact! De parca acel catel ar fi un obiect.
Pune-i un nume care iti place tie, fiindca pe tine te va iubi, nu pe noi.