| ღAlbynutza01ღ a întrebat:

Buna!
Vreau niste nume de catel mascul.
Este mic,si vreau un nume simplu, usor de retinut si copilaresc.
P.s:Fara copy si paste si fara nume in alte limbi!

Răspuns Câştigător
| ligiligi a răspuns:

Buna! Depinde de culoarea lui si de personalitatea lui, exemplu:coloarea alba-snow, snowy.culoarea neagra-blacky.personalitatea lui:daca e jucaus, daca ii place chips-ul cipsy, daca mananca mult:mancaciosul etc...depinde de felul lui big grin.Iti dau cateva nume dragutetongueufi, Maxy, Dodo, Zipy dar te poti gandi tu la un nume dragut.Succes!

7 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Fanel laughing

| CaptainPanda a răspuns:

Pe catelul meu il chema Zen, imi place numele Iisis

| CrazyName a răspuns:

Toby
Bobi
Pufi

| Miranda27 a răspuns:

Nu este scurt, dar mie mi se pare dragut Bubico... daca ai mai auzit de el, din opera lui Caragiale. Prescurtat e Bubi laughing.

| gabytzzaLOVE a răspuns:

Pe cateii mei ii cheama: deni, lord, max negri.

| OoAleeoO a răspuns:

-Max
-Bubu
-Bobi
-Lotto
-Otto

| Alexina a răspuns:

Sami, Max, Tec, Bobi sau Pri, zic eu, vreau sa-mi cumpar si eu un caine mascul si ma gandesc la nume!