| iKaiju a întrebat:

Am o intrebare foarte ciudata care mi-a venit azi pe la 2 dimineata cand ma uitam cum construiau indienii case, ce se intampla daca tragi tare de coada unui caine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai avand in vedere ca indieni construitori de case nu folosesc caini in pesterile lor
Probabil o sa te muste cainele... in nici un caz nu o sa se rupa coadalaughing

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Urla de durere si incearca sa scape sau sa te muste

| oz_1736 a răspuns:

Daca era vorba de chinezi si era aceeasi intrebare, iti spuneam ca daca nu se rupe inseamna ca nu e bine prajit

| Swae a răspuns:

Te muscalaughing)))