| Diana_6668 a întrebat:

Am o intrebare, se pot trimite caini prin curier?big grin

Răspuns Câştigător
| mada00madalyna a răspuns:

Nu! Este imposibil.Respectivul animal (cainele) nu ar rezista tot traseul.Si nu are unde sa isi faca nevoile, asa ca oameni nu se complica.Pa-pa.

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ba...habar n-am

| Contrast a răspuns:

Nu cred... dar cum in ziua de azi nimic nu e imposibil, ai
putea incerca! laughing

| MoNsTeR a răspuns:

Se poate... dar numa p bucatzilaughing

| Digital112 a răspuns:

Nu laughing logik

| angel4v3ryour a răspuns:

Da poti trimite si elefanti prin curierlaughing

| Diana_6668 explică:

Ba, deci daca nu stiti un raspuns anume, numai comentatioh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| ladygaga a răspuns:

Nu cred straight face

| andryscumpy2000 a răspuns:

Nu este imosibil dar daca tu frei
oricum ar arata ciudat