| AmazingONEx a întrebat:

Cum pot trimite un produs prin curier?

9 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Te duci la sediul firmei de curierat si le spui ca doresti sa trimiti un colet. Scrii destinatarul si adresa pe el unde vrei sa il trimiti. Parca costa pana in 20 de lei.

| suntserios a răspuns (pentru Anon31241212):

De ce sa se duca pana la curier cand poate sa vina curierul pana la el sa ridice pachetul.

| Anon31241212 a răspuns (pentru suntserios):

Sau asa... na.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru sickkkkkk666):

Lene? Asta e scopul curierului

| catalin09023 a răspuns:

Intra pe fan curier si o sa gasesti sectiunea "cheama curier" si de acolo te descurci, daca nu vrei fan curier sigur gasesti aprox la fel si la DHL sau la Cargus e.t.c. spor

| AnDrEi12365 a răspuns:

Salut! Suna aici :0762515396

| MadCat a răspuns:

Te duci la sediu sau le dai telefon sa vina ei la tine sa il ia.

| disku22 a răspuns:

Contactezi firma de curierat pe care o doreşti, aceştia îți vor prelua comanda iar apoi coletul, plata este platita de catre tine sau destinatar