| SuperStar16 a întrebat:

Am o intrebare urgenta.
Din senin cand am vrut sa vad ce face hamsterul meu am observat ca are piciorul umflat, l-am luat in mana iar piciorul e moale. Am citit pe net ca este vorba de o fractura inchisa dar față de ce am gasit pe internet precizez ca piciorul nu este mov ci spre culoarea normala doar ca este umflat si hamsterul nu sta nemiscat sau panicat si nici nu refuza sa stea pe picior cum ar fi normal ba chiar este mai activ decat de obicei.
Pe scurt : Este vreo posibilitate sa se trateze singur si daca da cum trebuie sa-l ajut?
Precizez ca am scos din cusca rotița si orice obiect cu care se putea răni si am adaugat hartie igienica pentru a se simti confortabil.

2 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Nu este. Trebuie dus la veterinar.

| fyndtnydt7u a răspuns:

Du-l la veterinar, clar.