| JokeruROGaming a întrebat:

Am o oaie care este constipata rau de tot raspunedti repede nu stiu ce sa fac

6 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Incerca sa i introduci un supozitor in anus, vorbesc serios.Asa a patit si catelul meu si am reusit sa il ajut.Supozitor pentru oameni evident.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Fă-i o CLISMĂ rolling on the floor

Ce poţi să-i faci?
Chemi medicul veterinar ( sau mergi la o farmacie veterinară )...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tai-o

| diavolitadulce a răspuns:

Baga-i pe gat laxative. Am patit-o si eu cu un catel

| roxana2003 a răspuns:

Dai pastile ori poate muri

| elenaeuu a răspuns:

Da'i vin sau bors acru laughing ce-am auzit de la bunicu merge serios si eu am avut oaie constipata si a mers cu vin