| Elena700 a întrebat:

Am o perusita cam nebuna. Ma cipeste, danseaza ( da din cap ) cand ii pun muzica etc.
Credeti ca ar trebui sa ii iau un baietel ( perus )?

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Daca pleci de acasa des si ramane singura atunci poate ar trebui sa ii iei dar vei mai strica din relatia ta cu ea deoarece va sta cu masculul.
Daca ii iei si se inteleg iti vor face pui in nici o luna de cand il ai.

Daca nu ii iei nu moare, stai fara griji dar daca nu te lasa inima sa ii iei si totusi e singura ii poti lua o figurina care seamana cu un perus sau o oglinda si nu va mai fi asa. Funda?

12 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Da, sa nu se simta singura thinking

| Diavolcata a răspuns:

Daca pleci de acasa des si ramane singura

| karsivan a răspuns:

Vad a va distrati bine impreuna, dar un partener nu ar strica, papagalii sunt pasari sociale le place sa traiasca in gurp.

| e7d7n7 a răspuns:

Unu numa? I-ai vreo 3 s-o facă în grup.

| Adry123456789 a răspuns:

Nu face asa neaparat pentru ca are nevoie de un papagal langa ea. tongue Papagalii adora muzica si cand le pui muzica...o simt laughing Vorbesc serios. Si poate nu ii acorzi destula atentie.

| Elena700 explică (pentru Adry123456789):

Eu ii acor atentie happy. Asa e ea nebunatica de felul ei

| Adry123456789 a răspuns (pentru Elena700):

Daca vrei sa vezi cum face pune-i o melodie nebuneasca. De exemplu una rock. Dar rock de ala nebun. Cum ar fi Marlyn Manson - This is a new (s)hit. happy

| Elena700 explică:

Ms pentru raspunsuri! :*

| Elena700 explică:

Si verisoara mea a avut si crede ca daca imi iau sa nu fie bolnav sau cv si sa ii dea si Kirutei ( papagalitei mele ).
Ea mi-a mai zis ca e mai bine sa iau cate doi (fata + baiat) din prima, dar eu am luat-o doar pe Kira. sad

| Elena700 explică:

Asta nu are treaba cu papagalul meu.

| Believe312 a răspuns:

Da, ar trebui se simte singură si eu am avut o perusita si s-a simtit la fel. Dupa ce am cumparat perusul nu am mai avut treaba.