| Andraherg a întrebat:

pisica mea a fost in calduri daca nu s-a tinut poate intra in calduri dupa 2-3 saptamani?
Si inca ceva dupa ce am dat-o la motan doua zile tot a mai avut calduri este normal sau inseamna ca nu s-a tinut?
Dau funda

1 răspuns:
| karsivan a răspuns:

Poate nu a avut loc impercherea, sunt destui motani natarai care nu stiu ce sa faca sau foarte tineri, da pisica poate sa intre in calduri foarte des la 3sapt si este normal, la catea este la 6 luni.