| Carmensita275 a întrebat:

Am o pisicuta de 3 luni si ii este fracturat piciorul de doua saptamini oare in cat timp se va vindeca sau oare trebuie bandajat cu o fasa?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Si nu ai fost la medicul veterinar pana acum? Daca tu ai avea o mana fracturata, nu ai merge sa te vada medicul?
Mergi si acum, daca nu ai facut-o pana acum! Este si ea fiinta si sufera de durere.

| Carmensita275 explică (pentru pietrean):

Ba da am fost din ziua in care am gasit-o schiopatand

| pietrean a răspuns (pentru Carmensita275):

Daca ai fost, medicul veterinar nu ti-a recomandat nimic, de intrebi daca trebuie bandajata? Cine poate sa-ti spuna ceva mai bun, decat medicul?
Sa ai grija de ea, ca este si ea fiinta si o sa-ti dea dragoste mai multa decat un om!

| Carmensita275 explică (pentru pietrean):

Pai a zis ca ii trebuie facuta o radiografie sa vada daca trebuie operata dar radiografia e foarte scumpa

| pietrean a răspuns (pentru Carmensita275):

Am spus eu asa ceva? Nu am pomenit nimic de radiografie.