| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Acum 2 luni, in timpul unui antrenament, m-am accidentat la piciorul stang, in spatele genunchiului. Simt o durere groaznica, si nu tot timpul, cand merg, cateodata trebuie sa port fasa. In timpul antrenamentului nu am simtit nimic, dar imediat dupa 30 minute, a inceput sa ma doara. Si acum dupa doua luni ma doare. Oare ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BIOO a răspuns:

Buna seara! Trebuie sa iei ceva antiinflamator si sa-ti dai cu un gel care sa-ti ofere elasticitate articulatiei. Ceva pentru repararea cartilajului si sa-ti elimine durerea! Da-mi mesaj in privat cu al tau id si te indrum ce sa-ti iei! Iti trece rapid! O seara placuta!