| Jublie a întrebat:

Am o pisicuta de cam o luna. Ne intelegem, ne jucam, mananca... totul frumos. Dar am o nelamurire... De ce clantana? thinking Se uita uneori la mine si o apuca. Nu inteleg. Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă e mică şi dacă clănţăne încetişor, e posibil să vrea să te ciupească puţin cu dinţişorii aşa cum fac puii cu mămica lor. Probabil că pentru ea tu eşti mămica ei!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ Chiar la articolul de azi am ataşat un videoclip cu nişte pisicuţe nebunatice :D

3 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Probabil vrea sa te manance de frumoasa ce esti!

| Asyul95 a răspuns:

Adica clantana? maraie poate.asa.brrrrrrrrrrrrr.cam asa.no da e asa inseamna ca ii place da o mangai...sau pentru ca vrea sa clantena dar e primul e clantanat si nu poate incearca.Vezi mai mangaio si dupa aia mai maraie dar normal numai cand simte iubire atunci maraie. Daca nu e asa... duo la veterinar!
Bafta.
Sa fie cum spun eu sa nu fie mai grav.
Ceau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e siameza e normal sa fie mai agresiva daca face doar mrrrrr inseamna ca toarce!