| FORMULADTI a întrebat:

Am o problema cu aparatul meu profesional foto,cind apas sa faca poza,e prea mare pauza adica lenticula din el se opreste acolo sus si revine greu jos,uneori imaginea este stearsa,apas sa faca poza,astept citeva secunde bune si apoi apare poza,pina acum nu facea asa, ce poate fi sad HELLP

1 răspuns:
| Urzi23 a răspuns:

De preferat sa fie dus la post/garantie ai o lista de firme unde se poate repara, nu umbla in el ca ii faci de 6 saptamini