| pudi a întrebat:

Am o problema grava cu un hamster mic de 3 saptamana.
Este bolnavicios si nu prea are par, nici nu manaca decat ce mai suge si i mai pisez eu si i dau cu seringa...si cel mai grav e ca nu isi poate misca picioarele din spate. L-am dus la vet si a zis ca e prea mic si nu are ce sa i faca...sad sfaturi?

Răspuns Câştigător
| kaya a răspuns:

Bine ca l-ai luat de acolo, tine-l separat si da-i cu seringa lapte de cateva ori pe zi, pana va prinde puteri, trebuie sa ai mare rabdare cu el.Numai bine

4 răspunsuri:
| Andre a răspuns:

Da se pare ca saracul hamster e bolnav si din clipa in clipa o sa iti moara ca doctorul te pacalestre crede-ma mi s-a intamplat

| kaya a răspuns:

Daca veterinarul a spus asa e posibil sa fi spus bine, intr-adevar e micut la 3 saptamani, poate isi va reveni continua sa il hraneti tu cu seringa si poate o sa isi revina numai bine.
uite am gasit pe net:"Ii place sa traiasca singur si trebuie crescut separat de ceilalti frati, inca de la varsta de 8 saptamani"se pare ca al tau e inca micut.Asteapta si ai rabdare cu el.

| pudi explică:

sad da doar ca ceilalti sunt mult mai mari si mai vioi...
si il bat pe asta micu, si tremura parca nu poate merge cu picioarele din spate... a trebuit sa il iau de langa femela ca a inceput si ea sa il atace

| Didw a răspuns:

Buna happy. Nu te ingrijora. Este si normal, daca are abia 3 saptamani. Ai rabdare cu el! Se va face binebatting eyelashes Iti garantez. Stiu prin ce treci. Si eu am patit asa cu pisicutsa mea. Succes. Si sper sa nu pateasca nimic hamsterul tau big hug
P. s : Ai grija de elbatting eyelashes. Nu il lasa prea mult singur!