| Anonim1040 a întrebat:

Am primit 2 pisicuțe de 2 luni fiecare. Eu le țin intr-un fel de țarc,dar ele pot ieși de acolo și îmi e frica sa nu sara gardul sa meargă în strada,dar asa ceva nu s-a întâmplat pana acum. Am plecat de acasă, dar a început furtuna. Îmi este frica ca pisicile (cum sunt foarte mici) sa nu fuga și sa nu se mai întoarcă. Știți cumva ce fac puii de pisica când e furtuna?

Răspuns Câştigător
| AleexisViol3t a răspuns:

Depinde de locul in care stau ele. Daca sunt afara si locul lor nu este acoperit, atunci, pana trece furtuna, le-ai putea tine in casa. Apoi cred ca ar trebui sa amenajezi un loc acoperit pentru viitoarele furtuni. Bafta!

1 răspuns:
| AntonVasile7 a răspuns:

Se adapostesc. Se descurca si singure nu le mai tine captive!