| IDarkFighter a întrebat:

Am pui in incubator si acum au 21 de zile seara si ies din oua si daca ii las in incubator pana dimineata se sufoca sau trebuie facuta o gaura pentru aer?

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Nu trebuie sa faci nicio gaura, incubatorul trebuie sa aiba o gaura deja facuta in partea de sus

| Xenow a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimi incubatorul Are ceva special care permitr Aerului sa intre in nuntr

| Emperor666 a răspuns:

Nu este nici o problema ii poti lasa in incubator pana a doua zi.