| m1n1zeu a întrebat:

Am primit recent un caine si as dori sa stiu ce rasa e. Parererea mea este ca nu e o corcitura sau un maidanez. este prea frumos. Dau funda. MERSII. Uitati poza : http://oi40.tinypic.com/mcyxdy.jpg

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Metis de talie mediehappy

| viotedy a răspuns:

Seamana putin cu labradorul, dar e maidanez.dar e scumpel si asta conteaza.

| SlenderWomen a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu ce rasa este dar o prietena de-a mea are unul aproape leit foarte rau dar s-a obisnuit cu mine.Si acum ii dau eu sa manance si numa mai maraie de aseara.a spus ca in afara de ea, mama si tatal ei sunt singura persoana cu care nu e agresiva