| Myr3ll1994 a întrebat:

am gasit un caine pe strada si l-am luat la mine acasa, este foarte frumos si jucaus insa nu stiu ce rasa este:)))) mai jos aveti o poza cu el poate cineva stie ce rasa de caine este:http://tinypic.com/view.php?pic=2z7k3zn&s=6

Răspuns Câştigător
| Smiiilee a răspuns:

Hmm. chiar nu stiu daca este de rasa sau nu. Insa nu asta conteaza, conteaza sa te placa si sa il placi, si sa te iubeasca, si probabil e foarte fericit ca, l-a luat cineva acasa.

12 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Este o corcitura dintr-o mama corcitura si un tata corcitura

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu pare o rasa deosebita, dar nici nu conteaza.Ai tot respectul meu pentru ca ai dus acasa un animaluc.Asa ar trebui sa faca toti cei care au un spatiu si o bucata de paine in plus.Lumea ar fi mai buna.Inca odata, cu tot respectul, bravo! Sa ai sarbatori fericite!

| Myr3ll1994 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Multumesc, la fel si tu, sa ai parte de sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

| MrSoapte a răspuns:

Cred ca-i maidanez (tomberonist)

| d3javw a răspuns (pentru MrSoapte):

"laughing))straight face

| d3javw a răspuns (pentru MrSoapte):

Nu conteazahappyiubestel

Răspuns utilizator avertizat
| εηηεя a răspuns:

Corcitura laughing