| Bl0nduRize a întrebat:

Am si eu un Bulldog Englez l-am cumparat cand avea 2 luni iar acum are 3 luni problema este ca de cateva zile a inceput sa ma mance pielea groaznic de abia mai dorm... poate avea legatura cu parul de la el? Ceea ce nu inteleg e de ce pana acuma nu ma mancat pielea de ce doar de cateva zile a inceput sa ma mance groaznic ca si pana acuma a dormit in pat cu mine cainele? Cine stie ce ar putea fi sau ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| DianaGabureac a răspuns:

Nu este prea sănătos să dormi cu acesta în pat, dar și eu dorm uneori la fel, așa că nu te judec. Nu cred că această mâncărime ar putea fi cauzată de el, atâta timp cât nu are paraziți, viermi ori purici. Sper să primesc funda ta.

5 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Vezi ca vrea unu pe aici sa ti-l cumpere cu 1 leu. Nu stiu daca ai vazut intrebarea lui. Cumpara pitbull cu 1 ron.

| Bl0nduRize explică (pentru Public22):

Report!

| Public22 a răspuns (pentru Bl0nduRize):

Cum zici tu. laughing

| ioanax2004 a răspuns:

Uite, in primul rand nu e sanatos sa dormi in pat cu cainele al meu doarme afara.In al doilea rand, da poate sa fie de la caine. Du-te la doctor si du si cainele la veterinar. Daca nu esti major roagati parintii sa te ajute. Sper ca te-am ajutat.NU ma intereseaza funda dar daca vrei sa mi-o dai...

| Skyglory95 a răspuns:

Nu este de la caine, atat timp cat este deparzitat! daca era de la caine aveai mancarimile de la inceput.parerea mea e ca trebuie sa mergi la un dermatolog sa vezi din ce cauza te mananca pielea!