| g0odJoOb a întrebat:

Am trei perusi si as vrea sa ii dresez.Ei au 5 luni daca imi puteti spune cum ii pot dresa?

2 răspunsuri:
| ketanal a răspuns:

Cu foarte multa rabdare vei reusi.Nu este adevarat ca ai nevoie de o persoana specializata, nu sunt caini, pana la urma si cainii reusesti sa-i dresezi.
Aici ai un site care-ti explica multe.
http://www.papagali.home.ro/

| Grizbo a răspuns:

Un om fara experienta necesara nu este capabila sa dreseze un animal. Este nevoie de un specialist, insa daca vrei sa-i scapi de niste obiceiuri proaste uitat-e la : Cesar si Cainii, pe National Geophrafic si o sa vezi. Succeshappy