| Unicornmtfk a întrebat:

Am un amstaff de 6 saptamani abia primit. ce vaccinuri ii trebuie facute si ce costuri..sunt multumesc! Dau fundita
Pot sa ii fac pedigree? Cum? Trebuie sa il inscriu la politie sau ce?

Răspuns Câştigător
| ridhimagupta a răspuns:

Schema de vaccinuri cuprinde 5 vaccinuri care sunt elementare pentru viata cainelui, in perioada vaccinurilor NU ai voie sa il scoti afara pentru ca poate contacta boli din care nu prea reuseste sa scape mare ATENTIE NU II DA SA MANANCE BOABE DE LA PEDIGREE, CHAPPY, DARLING PENTRU CA SUNT CANCERIGENE SA ITI TRAIASCA SA TE BUCURI DE EL

| Unicornmtfk explică (pentru ridhimagupta):

Mersi.dar ai idee ce as putea sa ii dau?

| ridhimagupta a răspuns (pentru Unicornmtfk):

BOSCH,royal canin