| CiobanuAndreiv66M12 a întrebat:

Am un câine (Amstaff, aproape 7 luni), ieri a început sa vomite spuma alba pana la 5 si nu manca nimic, nu voia. Dupa 5 a început sa mănânce, dar de atunci nu a mai făcut scaun și sta doar întins.
Toate cabinetele veterinare sunt închise pana miercuri, sa fie ceva grav?

6 răspunsuri:
| Cosmin4374755 a răspuns:

Este posibil ca sa fi mancat ceva care nu ia prins bine la stomac si sa constipat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate a fost otravit

| blairelovesmusic a răspuns:

Mai traieste?

| CiobanuAndreiv66M12 explică (pentru blairelovesmusic):

Da, se comporta normal, numai că nu face scaun de 1 zi.

| blairelovesmusic a răspuns (pentru CiobanuAndreiv66M12):

Ciudat. Poate a fost otrăvit, vorbeşte cu un veterinar să te programezi.

| Deniz23 a răspuns:

Eu cățelului meu când vedeam ca nu face scaun ii dădeam putina miere. Puneam pe o farfuriuța și îl lăsam sa lingă. Dar sa nu afecteze problemele pe carea le-ați spus dumneavoastră. Dar puteți încerca cu f putina miere