| HailSithis a întrebat:

Am un caine e femela (Mimi)
are puii adoa oara dar problema e ca am dus-o la sat
DEMULTTTTTT happy
si dupa ce a avut odata am pastrat puii dar adoa oare bunica se gandeste sai arunce
MULTUMES PLUS FUNDA

Răspuns Câştigător
| Salluty a răspuns:

Cum sa arunci niste puiuti? Asa mici si fara aparare abandonati, departe de mama si de cel care a avut grija de ei? Da castreaza-ti cateaua daca puii ar avea asa o soarta.
Daca chiar nu poti sa ai grija de ei cauta-le un stapan sa-i adopte. Nu treuie vanduti deoarece mai multa lume i-ar lua gratis. Important e ca puii sa-si gaseasca un stapan iubitor. kiss

| HailSithis explică (pentru Salluty):

Da,deha e prea tarziu

8 răspunsuri:
| TURCUL0001 a răspuns:

Bagai la vanzare

| ionutzwk a răspuns:

PUne-i in vanzare.

| MariA00 a răspuns:

Cum sa-i arunce? Nu are minte? Ei sunt atat de mici si neajutorati acum... In plus au nevoie mama lor. Daca nu vrei sa-i pastrezi ii poti dona sau vinde cand vor avea cel putin 2-3 luni.

| Salluty a răspuns:

Cum adica prea tarziu? :-s

| HailSithis explică (pentru Salluty):

A facut-o dejașa

| Salluty a răspuns:

Scuze dar am inceput sa-ti urasc bunicacrying.

| HailSithis explică (pentru Salluty):

HEHE las-o e de la sat na ei se alinta spunan-d ca acei catei erau mici si nu simt...;(