| Cosmin_Mihai_1995_3Uc2 a întrebat:

Am un caine pechinez care nu mai mănâncă de doua zile, și vomita, cred ca îl doare burta, dar nu stiu de la ce...Ce ar putea avea?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Mergi la medicul veterinar si iti poate spune exact ce are catelusul tau. Nu amana zilele si mergi, este precum tu ai avea probleme de sanatate si parintii tai se intreaba ce oi avea si intreaba in stanga in dreapta pe unul si altul. Din moment ce ai un patruped trebuie sa-ti asumi si responsabilitatea fata de el, nu numai hrana si joaca.
Sanatate!

2 răspunsuri:
| Nesemnat a răspuns:

Ce i-ai dat de mancare zilele trecute? Poate o mâncat ceva greu sau a mâncat ceva foarte repede si acum îi doare burta.

| LemonG a răspuns:

Este posibil sa fie otrăvit...dar dacă spui ca a vomitat, du-te la veterinar sa nu fie ceva periculos și pentru oameni.Sa ne spui și nouă ce face