| stefi9325 a întrebat:

Am un caine si o pisica, pe caine il cheama toto iar pe pisica pisi. oare exista in iasi dresor de caini si centru de ingrijire catei sau pisici? accept chiar si adresa daca nu va suparati

Răspuns Câştigător
| Ramo137 a răspuns:

Nu e deloc greu sa-ti dresezi cainele.trebuie sa ai multa rabdare si sa il recompensezi cu bucatele mici de carnita daca asculta cand ii zici ceva, dar nu mereu ca se va obisnui sa ii dai mereu care o recompensa.incearca cu ceva simplu: SEZI, si apasa-l pe sezut si dai carnita, apoi fara carnita zi iar si iar si apoi il recompensezi pana cand o stie pe derost...

1 răspuns:
| glamour a răspuns:

Dresor exista insa vorbeste cu cei din orasul tau care au caini, nu te duce la primul dresor care iti iese in cale pentru ca risti sa ramai si fara bani si fara dresaj.