| PepsiGirl a întrebat:

Vreau sa îmi spăl pisica, dar nu am șampon de pisici doar de câine. Credeți ca are ceva dacă o spăl cu șampon de căței?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nu o va afecta cu nimic pe aceasta daca o vei spală cu sampon de câini.O poti spală chiar si cu samponul tau de par.Va avea blana strălucitoare si fina.

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca te auzea bunica : dadea 159 de acatiste.winking pisica se spala singura, dar poti pune vata pe perie si dupa aceea o umezesi ( doar cu apa simpla si curata) si perii acel par care ti-l lasa prin toata casa. succes

| Crackman a răspuns:

Este o situatie asemanatoare in care tu te speli cu sampon de barbati, nu ai nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica se spala singura))

Răspuns utilizator avertizat